The best in class, in every class

 Dlaczego BBS Bike?

Ostrowiec Świętokrzyski - rzeka Kamienna, Lata 30, archiwum rodzinne

Wszystko zaczęło się w XIX wieku...

To właśnie wtedy na ulicach pojawiły się pierwsze wehikuły  napędzane siłą ludzkich mięśni. Minęło trochę lat a konstrukcje welocypedów były coraz bardziej udoskonalane. Z wolna  powstawały też legendarne firmy dzisiejszego świata jednośladów. Około  roku 1900 po ulicach jeździło już dużo rowerów, a niektóre z nich są sprawne do dziś!

 

vintage divider 100

Po pierwsze komfort

Rower No.2

Wielką uwagę przykuwano w tamtych czasach do wygody jazdy. Powstały pierwsze pneumatyczne opony a ludzie mogli siedzieć na prawdziwych skórzanych siodłach.  Od ponad 100 lat angielski Brooks produkuje je w niezmienionej formie! Legendarna jakość, wygoda i ponadczasowy styl. Nie bez powodu najlepsze marki na świecie zaufały Brytyjczykom.

Z wysp pochodzi również "serce" naszych jednośladów. Pierwsza na świecie wewnętrzna przekładnia planetarna Sturmey&Archer powstała już w 1902 roku! Jej dopracowana konstrukcja oraz piękny design idealnie wpisuje się w styl naszej małej manufaktury.

 

vintage divider 100

Logo BBS Bike na ramie

Po drugie ręczne wykonanie

Każdy rower opuszczający naszą pracownię to  godziny rzemieślniczej pracy wielu fachowców. Ręcznie malowane, lekkie aluminiowe ramy, drewno, skórzane wykończenia...  To wszystko składa się na unikalny i ponadczasowy charakter naszych jeżdżących "dzieł sztuki"

 

 

"Na najlepsze rzeczy warto poczekać..."

 

 

Ach ta osłona na łańcuch

Wyjątkowość naszych konstrukcji polega przede wszystkim na indywidualności. Każdy rower może  zostać  spersonalizowany. Ulubiony kolor, imię właściciela bądź dodatki nie stanowią dla nas żadnego problemu! Państwo spełniacie swoje marzenia a my Wam w tym tylko pomagamy. Najlepsze części sprowadzane z wielu krajów świata oraz  całkowicie ręczna praca trwają , ale czekanie to wzmacnia tylko uczucie radości,  po otrzymaniu swojego "roweru marzeń".

 

 

vintage divider 100

Po trzecie wygląd

Rower No.1Szyk, elegancja, klasyka. Te słowa są chyba najbliższe oddaniu idei jakimi kierowaliśmy się przy budowie naszych wehikułów.

Wspólny element charakteryzujący nasze rowery to piękny design nawiązujący do motocykli z początku XX wieku. Amortyzujące, balonowe opony, chromowane lampy oraz drewniane elementy to  komponenty pozwalające z nostalgią cofnąć się do czasów, gdy w zakładach głównej roli nie odgrywali księgowi...

 

 

Wszystkie powyższe cząstki składają się w jedną niesamowitą całość. Nasze pojazdy cieszą oko z każdym spojrzeniem a radość ta pogłębia się z każdym przejechanym na nich kilometrem!

Jest mi niezmiernie miło, że radość tą mogę ofiarować właśnie Wam!

 

Właściciel BBS Bike

podpis 300x126

 

©2016 BBS BIKE

MADE IN POLAND